Prodejna v sobotu otevřena 9-12h

SPONSER LIQUID ENERGY Plus 70g 17312

Neohodnoceno
 
 

Sponser LIQUID ENERGY Plus je vysoce koncentrovaný energetický gel obsahující kofein a taurin.

Dostupnost Vyprodáno
80 Kč    
Kód produktu 8636
Značka Sponser
Kategorie Výživa
 

Sponser LIQUID ENERGY PLUS je energetický gel značky Sponser s neutrální příchutí. Jedna tuba (70 g) obsahuje 210 kcal čisté energie a 50g carbohydrátů, sáček 35g pak  25g carbohydrátů. Produkt je vhodný pro vytrvalostní sportovce, kteří jsou závislí na konstantní přísunu energie.

 

Sponser LIQUID ENERGY PLUS je energetický gel značky Sponser s neutrální příchutí. Jedna tuba (70 g) obsahuje 210 kcal čisté energie a 50g carbohydrátů, sáček 35g pak  25g carbohydrátů. Produkt je vhodný pro vytrvalostní sportovce, kteří jsou závislí na konstantní přísunu energie. Nicméně je gel také ideální pro silové a kolektivní sporty jako zdroj energie před a v průběhu sportovní aktivity.

Navíc gel obsahuje funkční složky kofein, taurin a inositol. Jedna tube 70g obsahuje 50mg kofeinu. Od dávky 1,5 tuby již kofein zvyšuje koncentraci a pozornost, podporuje mobilizaci tuků ve prospěch glykogenu, zvyšuje svalové kontrakce.

Výhody:
•pohodlná manipulace s opakovatelně uzavíratelnou tubou
•široké spektrum cukrů s různým glykemickým indexem zajišťuje postupné uvolňování energie
•teplotně stálý, může být použit za jakéhokoliv počasí
•velmi výborná snášenlivost
•neutrální příchuť – bez jakýchkoliv umělých i přírodních ochucovadel

Aplikace:
Před začátkem výkonu požijte 1/2 tuby nebo porci sáčku (35g) a poté 1 tubu (70g) anebo 2 sáčky (cca. 50g sacharidů) za hodinu. Důkladně zapijte. V průběhu aktivit delších než 3 hodiny, by měly být dávky zvýšeny podle individuálních potřeb.

DOSTUPNÁ BALENÍ:
Tuba 70g
Sáček 35g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: